08-03-2010
Diesel
Handgeschakeld
166.625 km
1.997 cc
Onbekend
08-03-2010
Diesel
Handgeschakeld
166.625 km
1.997 cc
Onbekend
| Kenteken | 7-VGN-87 Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT 229 L2H1 2.0HDIF 16V-120 |
| Tellerstand |
166.625 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 229 2.0 HDI L2H1 3pers. Technisch perf. |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
EXPERT 229 L2H1 2.0HDIF 16V-12
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord v. voorruit |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Ledig gewicht |
1718 kg
|
| Massa rijklaar |
2943 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2943 kg
|
| Laadvermogen | 1225 kg |
| Trekgewicht geremd | 1957 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| APK vervaldatum | 31-10-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Lat-om-lat betimmering laadruimte |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Tussenschot laag |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.