04-11-2006
Diesel
Handgeschakeld
264.054 km
1.493 cc
5 l/100km
04-11-2006
Diesel
Handgeschakeld
264.054 km
1.493 cc
5 l/100km
| Kenteken | 78-TL-GJ Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | RIO |
| Tellerstand |
264.054 km, op 05-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 CRDi EX |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
M211
|
| RDW uitvoering |
531C
|
| RDW handelsnaam |
RIO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0093*03 |
| Plaats chassisnummer | tegen dwarsbalk by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Ledig gewicht |
1121 kg
|
| Massa rijklaar |
1650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1650 kg
|
| Laadvermogen | 529 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 453 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 115 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 14-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.