03-06-2011
Benzine
Handgeschakeld
184.124 km
1.397 cc
6 l/100km
03-06-2011
Benzine
Handgeschakeld
184.124 km
1.397 cc
6 l/100km
| Kenteken | 78-RJR-6 Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Mégane |
| Tellerstand |
184.124 km, op 13-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.4 TCe Parisienne | Panoramadak - Navi - PDC |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
BZ1V
|
| RDW uitvoering |
BZ1V06
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0373*23 |
| Plaats chassisnummer | r. deurstyl |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
145 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1180 kg
|
| Massa rijklaar |
1744 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1744 kg
|
| Laadvermogen | 564 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 09-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Audio-navigatie full map + CD-wisselaar |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bullbar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem uitneembaar |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Voor-en achterspoiler |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.