20-10-2009
Benzine
Automaat
166.289 km
2.736 cc
11 l/100km
20-10-2009
Benzine
Automaat
166.289 km
2.736 cc
11 l/100km
| Kenteken | 78-KDJ-2 Switch kenteken |
| Merk | CHRYSLER |
| Model | SEBRING |
| Tellerstand |
166.289 km, op 13-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.7 Limited Business Edition Young-Timer showroom-Staat |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
JS
|
| RDW variant |
CSDEE
|
| RDW uitvoering |
L
|
| RDW handelsnaam |
SEBRING
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0143*03 |
| Plaats chassisnummer | r. op deurdorpel by voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
248 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
15 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Ledig gewicht |
1720 kg
|
| Massa rijklaar |
2175 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2175 kg
|
| Laadvermogen | 455 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| 100% Dealeronderhouden |
| Achteruitrijcamera |
| Airco automatisch |
| Airconditioning, automat. |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoon voorbereiding |
| AUTO VERKEERD IN ZELZAAM MOOIE STAAT |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouder voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bose sound system |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentempratuurmeter |
| Bumpers in kleur carroserie |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch vouwdak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Koplampreiniging |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| USB |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Windscherm |
| Zeer compleet uitgeruste auto |
| zij airbag(s) voor |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| ASR |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Mistlampen |
| Open dak |
| Panoramadak |
| Schuifdak |
| Startonderbreker |
| zonwerend glas |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de CHRYSLER op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.