28-09-2012
Benzine
Automaat
110.163 km
1.598 cc
8 l/100km
28-09-2012
Benzine
Automaat
110.163 km
1.598 cc
8 l/100km
| Kenteken | 77-XZZ-6 Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 3008 |
| Tellerstand |
110.163 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 THP Allure / 2DE Eigenaar/ TOP STAAT /RIJKLAAR |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
0U
|
| RDW variant |
5FV
|
| RDW uitvoering |
A
|
| RDW handelsnaam |
3008
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0377*08 |
| Plaats chassisnummer | r. by schroefveerkoker |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
182 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 437,00 x 184,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1455 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achterbank neerklapbaar (gelijke delen) |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Antislipregeling (ASR) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Extra getint glas |
| Getuned |
| Gordelspanners |
| Halogeen mistlampen |
| Handsfree |
| Head-up display |
| Hoofdsteunen achter |
| Infotainment |
| Isofix |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Parkeerassistent |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Portierverlichting |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| ruitenwisser achter |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Tiptronic |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Verwarmbare buitenspiegels |
| Voorruitverwarming |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.