12-05-2004
Diesel
Handgeschakeld
287.395 km
2.484 cc
Onbekend
12-05-2004
Diesel
Handgeschakeld
287.395 km
2.484 cc
Onbekend
| Kenteken | 75-BN-NZ Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | PRIMASTAR 1200 L2H1 2.5 DCI 135 DC |
| Tellerstand |
287.395 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5CDi Dub.Cab. |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
PRIMASTAR 1200 L2H1 2.5 DCI 13
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | op r. deurdorpel by voorzitting |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Ledig gewicht |
1804 kg
|
| Massa rijklaar |
3030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3030 kg
|
| Laadvermogen | 1226 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 55 à € 55 per maand |
| APK vervaldatum | 28-05-2026 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Sidebars |
| Startonderbreker |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.