10-07-2007
Diesel
Handgeschakeld
122.035 km
2.402 cc
Onbekend
10-07-2007
Diesel
Handgeschakeld
122.035 km
2.402 cc
Onbekend
| Kenteken | 6-VBL-59 Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DEFENDER 90 PICK UP |
| Tellerstand |
122.035 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.4 TD Soft Top 90 Pickup Uniek! |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW handelsnaam |
DEFENDER 90 PICK UP
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk v. vooras |
| Ledig gewicht |
1595 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 805 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| APK vervaldatum | 08-06-2026 |
| 18 inch velgen |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Differentieel blokkering |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Kunstlederen bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Led koplampen en achterlichten |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Recaro voorstoelen |
| Sport voorstoelen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Van Horssen Specialist in Land Rover |
| Volwaardig reservewiel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.