06-08-2010
Benzine
Automaat
144.154 km
1.390 cc
6 l/100km
06-08-2010
Benzine
Automaat
144.154 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | 69-NBN-6 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
144.154 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4-16V Comfortline|DSG|Airco|NAP|Cruise|APK |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6R
|
| RDW variant |
ABCGGB
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7AM012LLNVR07MG
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0510*06 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
135 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 397,00 x 168,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1004 kg
|
| Massa rijklaar |
1580 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1580 kg
|
| Laadvermogen | 576 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 27-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische spiegels |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.