17-09-2004
Diesel
Handgeschakeld
200.578 km
1.461 cc
Onbekend
17-09-2004
Diesel
Handgeschakeld
200.578 km
1.461 cc
Onbekend
| Kenteken | 51-BP-VH Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | KANGOO 1.5 DCI EURO 2000 |
| Tellerstand |
200.578 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zilver |
| Uitvoering | 1.5 dCi 65 Confort 200578Km NAP |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
KANGOO 1.5 DCI EURO 2000
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting op dwarsbalk |
| Tellerstand |
200.578 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 143 km/h |
| Ledig gewicht |
1044 kg
|
| Massa rijklaar |
1675 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1675 kg
|
| Laadvermogen | 631 kg |
| Trekgewicht geremd | 825 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 522 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 32 à € 32 per maand |
| APK vervaldatum | 16-06-2026 |
| Achterruitwisser |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Cd-speler |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Getint glas |
| metaalkleur |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Ruiten in achterdeuren+achterruitverw.+wisser |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Tussenschot laag |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.