26-02-2015
Benzine
Handgeschakeld
199.784 km
1.197 cc
5 l/100km
26-02-2015
Benzine
Handgeschakeld
199.784 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | 4-ZNK-28 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
199.784 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 TSI Highline - GTI Uitv. - Navi - Airco - Climate & Cruise - 17'' - OrigNL - NAP |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6R
|
| RDW variant |
ABCJZC
|
| RDW uitvoering |
FM5FM52T106N2VR27MM0
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0510*23 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
107 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1007 kg
|
| Massa rijklaar |
1590 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1590 kg
|
| Laadvermogen | 583 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 15-01-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Extra getint glas |
| Geblindeerde achterruiten |
| Handschoenenkastje |
| Hill hold-functie |
| Houten versnellingspook |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD/Bluetooth/USB - Speler |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.