07-07-2007
Benzine
Automaat
241.237 km
3.564 cc
Onbekend
07-07-2007
Benzine
Automaat
241.237 km
3.564 cc
Onbekend
| Kenteken | 49-XL-JK Switch kenteken |
| Merk | G.M.C. |
| Model | ACADIA |
| Tellerstand |
241.237 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | SLT 8-Persoons - Leder - Xenon - Schuifdak - Unieke Auto. |
| Carrosserievorm | Overig |
| RDW handelsnaam |
ACADIA
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 100 cm a. vooras |
| Ledig gewicht |
2255 kg
|
| Massa rijklaar |
2903 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2903 kg
|
| Laadvermogen | 648 kg |
| Trekgewicht geremd | 2040 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| APK vervaldatum | 04-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bose Geluidsinstallatie |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.