11-07-2007
Benzine
Automaat
268.679 km
3.498 cc
Onbekend
11-07-2007
Benzine
Automaat
268.679 km
3.498 cc
Onbekend
| Kenteken | 49-VHT-4 Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ML 350 MATIC |
| Tellerstand |
268.679 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 350 |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
ML 350 MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat in kofferruimte onder luik |
| Omschrijving defect | De remdrukversterker kan op de lasnaad doorroesten. Hierbij kan de verbinding met het rempedaal losraken. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de rembekrachtiging en het is mogelijk dat er niet meer geremd kan worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht niet meer met het voertuig te rijden totdat het voertuig is hersteld en contact op te nemen met de merkdealer voor het maken van een afspraak. De rembekrachtiger wordt dan gecontroleerd en als het nodig is wordt deze vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Ledig gewicht |
2050 kg
|
| Massa rijklaar |
2830 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2830 kg
|
| Laadvermogen | 780 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 61 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 15-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen 7-spaaks 17" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Tussenschot volledig |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.