24-01-2008
Diesel
Automaat
214.551 km
2.461 cc
9 l/100km
24-01-2008
Diesel
Automaat
214.551 km
2.461 cc
9 l/100km
| Kenteken | 48-ZL-DH Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER TDI 96 KW AUT VAN |
| Tellerstand |
214.551 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Tornado Red (LY3D) (rood) |
| Uitvoering | 2.5 TDI 9 PERS. MARGE AUTOMAAT AIRCO |
| Carrosserievorm | Personenbus |
| RDW handelsnaam |
TRANSPORTER TDI 96 KW AUT VAN
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
214.551 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Ledig gewicht |
2121 kg
|
| Massa rijklaar |
2800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2800 kg
|
| Laadvermogen | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 256 à € 269 per maand |
| APK vervaldatum | 24-01-2027 |
| 3e remlicht |
| Achterklep met ruit |
| Achterruitverwarming |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| armsteuntjes |
| Audiosysteem |
| Automaat |
| Boekjes |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers en spiegels in de kleur van de auto |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische buitenspiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Handschoenenkastje afsluitbaar |
| Hoofdsteunen |
| incl boekjes |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| nationale autopas |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor en achter |
| ruitenintik hamertje |
| ruitenwisser achter |
| Side-Bars |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zonnescherm(en) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.