06-02-2002
Diesel
Handgeschakeld
323.779 km
2.685 cc
Onbekend
06-02-2002
Diesel
Handgeschakeld
323.779 km
2.685 cc
Onbekend
| Kenteken | 47-BB-LF Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 163 ML 270 CDI |
| Tellerstand |
323.779 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | ML 270 CDI |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
163 ML 270 CDI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 124 cm a. vooras |
| Tellerstand |
323.779 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Onlogisch
|
| Toelichting |
In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Ledig gewicht |
2075 kg
|
| Massa rijklaar |
2870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2870 kg
|
| Laadvermogen | 795 kg |
| Trekgewicht geremd | 3365 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 64 à € 64 per maand |
| APK vervaldatum | 23-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Houtafwerking interieur |
| Mistlampen voor |
| Motorrestwarmte-installatie |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.