24-03-2014
Benzine
Handgeschakeld
149.998 km
1.598 cc
6 l/100km
24-03-2014
Benzine
Handgeschakeld
149.998 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | 3-ZBR-71 Switch kenteken |
| Merk | Peugeot |
| Model | 308 |
| Tellerstand |
149.998 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 THP Blue Lease Premium |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW handelsnaam |
308
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. v. motorruimte |
| Omschrijving defect | De bevestigingsbouten van de wieldraagarmen zijn met een te hoog aanhaalmoment vastgezet. Hierdoor is de sterkte afgenomen en kunnen de bouten breken. |
| Materiële gevolgen | Indien de bouten breken kan er speling ontstaan in de wieldraagarmen. In het ernstigste geval kunnen de draagarmen losraken. Als gevolg hiervan kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bouten vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1140 kg
|
| Massa rijklaar |
1770 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 53 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1770 kg
|
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 615 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 20-05-2027 |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Multimedia voorbereiding |
| Onderhoudsboekje(s) aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.