22-11-2007
Benzine
Handgeschakeld
165.773 km
1.368 cc
6 l/100km
22-11-2007
Benzine
Handgeschakeld
165.773 km
1.368 cc
6 l/100km
| Kenteken | 27-ZB-TK Switch kenteken |
| Merk | FIAT |
| Model | FIAT 500 |
| Tellerstand |
165.773 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4-16V Lounge / NL-auto / 100hp / Airco |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
AXC1B
|
| RDW uitvoering |
02
|
| RDW handelsnaam |
FIAT 500
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2001/116*0261*00 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat in kofferruimte |
| Tellerstand |
165.773 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 355,00 x 163,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
905 kg
|
| Massa rijklaar |
1370 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1370 kg
|
| Laadvermogen | 465 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| APK vervaldatum | 07-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 100hp |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Metaalkleur parelmoer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Panoramadak |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.