26-05-2001
Benzine
Automaat
131.866 km
989 cc
6.2 l/100km
26-05-2001
Benzine
Automaat
131.866 km
989 cc
6.2 l/100km
| Kenteken | 16-HB-JV Switch kenteken |
| Merk | DAIHATSU |
| Model | SIRION |
| Tellerstand |
131.866 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.0-12V ZLi AUTOMAAT apk |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
M100
|
| RDW uitvoering |
GPGEW
|
| RDW handelsnaam |
SIRION
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*95/54*0054*02 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
131.866 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
145 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.2 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Ledig gewicht |
825 kg
|
| Massa rijklaar |
1320 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1320 kg
|
| Laadvermogen | 495 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Wegenbelasting | € 24 à € 26 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 02-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint glas |
| Lichtmetalen velgen |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.