02-01-2013
Benzine
Handgeschakeld
162.412 km
1.395 cc
5 l/100km
02-01-2013
Benzine
Handgeschakeld
162.412 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | 11-ZGH-2 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
162.412 km, op 16-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI ACT Comfortline |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AU
|
| RDW variant |
AC4CHPAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM62S022N7MJOMLVR
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0623*02 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Ledig gewicht |
1193 kg
|
| Massa rijklaar |
1780 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1780 kg
|
| Laadvermogen | 587 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 10-05-2026 |
| +4 recente 4 seizoenen banden |
| +dealeronderhouden |
| +gewassen |
| +interieur gereinigd |
| +mobiliteits-check |
| +nieuwe APK keuring |
| +onderhoudshistorie |
| +onderhoudsvrije distributie |
| +recent 4 nieuwe banden |
| +recent uitgebreid onderhoud gehad |
| +veiligheids-check |
| +vloeistoffen-check |
| 2e eigenaar |
| 3 hoofdsteunen achter |
| 3e remlicht |
| 3x 3-punts rolgordels achterbank |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Bluetooth handsfree |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Extra warmtewerend getint glas |
| Gedeeld neerklapbare achterbank |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel |
| In hoogte verstelbare passagiersstoel |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur zwart |
| knie airbag(s) |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Licht-regensenor |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 16" |
| LM velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun achterbank + skiluik |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Onderhoudsvrije distributie |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbediening voor audio |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Trekhaak met vaste kogel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Warmtewerend getint glas |
| Zij-airbags |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.