26-04-2008
Diesel
Handgeschakeld
102.369 km
2.287 cc
Onbekend
26-04-2008
Diesel
Handgeschakeld
102.369 km
2.287 cc
Onbekend
| Kenteken | 02-ZP-VT Switch kenteken |
| Merk | HYMER |
| Model | B 614 CL |
| Tellerstand |
102.369 km, op 08-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | NIEUWE APK! |
| Carrosserievorm | Integraal |
| RDW handelsnaam |
B 614 CL
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Ledig gewicht |
2950 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 186 à € 196 per maand |
| Bijtelling | Onbekend |
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Airbag |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| Alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Douche |
| DVD speler |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische antenne |
| Elektrische ramen |
| Elektronische climate control |
| Extra verlichting |
| Hoofdsteunen voor |
| Keukenblok |
| Luifel |
| Mistlampen |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Radio CD-speler |
| Satelliet antenne |
| Standverwarming |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Toilet |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| TV-ontvanger |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.