01-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
97.747 km
2.995 cc
24 l/100km
01-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
97.747 km
2.995 cc
24 l/100km
| Kenteken | 025601 Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touareg |
| Tellerstand |
97.747 km, op 22-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 TSi eHybrid 4MOTION R Line |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
Onbekend
|
| Import auto | Nee |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum eerste toelating |
01-03-2021
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
01-03-2021
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 488,00 x 198,00 x 171,00 cm |
| Inhoud brandstoftank | 75 liter |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| aanhanger assistent |
| Achterasbesturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Active Cornering Enhancement |
| Adaptief demping systeem |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| Audio installatie |
| Audio premium navigatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort-pakket voorstoelen |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless-pakket |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luchtvering |
| Memory-pakket |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Niveauregeling automatisch |
| Oplaadmogelijkheid |
| Optie-pakket 2 |
| Parkeer Assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor voor en achter |
| Range extender |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Smartphone integratie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.