03-05-2010
Benzine
Handgeschakeld
151.279 km
998 cc
5 l/100km
03-05-2010
Benzine
Handgeschakeld
151.279 km
998 cc
5 l/100km
| Kenteken | 00-LJG-3 Switch kenteken |
| Merk | DAIHATSU |
| Model | SIRION |
| Tellerstand |
151.279 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0-12V Exclusive | AIRCO | LICHTMETALEN VELGEN | ELEK RAMEN | CV AFSTANDBEDIEND | |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
M3
|
| RDW variant |
M300LS
|
| RDW uitvoering |
GMNEW
|
| RDW handelsnaam |
SIRION
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0147*04 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
151.279 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
118 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Afmetingen | 361,00 x 167,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
865 kg
|
| Massa rijklaar |
1390 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1390 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 14-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 14""" |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterruit verwarming |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| Audio installatie |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Brake Distribution |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische spiegels |
| Getint glas |
| handgeschakeld |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 14" |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Radio |
| Radio+AUX |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio CD-speler |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.