31-05-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
208.286 km
1.798 cc
4 l/100km
31-05-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
208.286 km
1.798 cc
4 l/100km
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 1.131
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2017 |
| Datum eerste toelating |
31-05-2017
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
31-05-2017
|
| APK geldig tot |
16-12-2026
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
86 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 436,00 x 180,00 x 156,00 cm |
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Trekgewicht geremd | 725 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metaalkleur parelmoer |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatie systeem |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Side-skirts |
| Side skirts |
| Sport-pakket |
| Startblokkering |
| Stoel verwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voor-en achterspoiler |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.