28-05-2014
Benzine
Handgeschakeld
193.814 km
1.364 cc
6 l/100km
28-05-2014
Benzine
Handgeschakeld
193.814 km
1.364 cc
6 l/100km
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 3.575
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2014 |
| Datum eerste toelating |
28-05-2014
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
28-05-2014
|
| APK geldig tot |
27-10-2026
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
136 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 470,00 x 181,00 x 154,00 cm |
| Massa rijklaar |
2040 kg
|
| Laadvermogen | 669 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achteruitrij camera |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigatie systeem |
| Parkeer sensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| Parkeer sensor voor en achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.