17-09-2018
Diesel
Handgeschakeld
Onbekend
2.000 cc
7 l/100km
17-09-2018
Diesel
Handgeschakeld
Onbekend
2.000 cc
7 l/100km
| Merk | Ford |
| Model | Transit |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 350L 2.0TD 130pk 96kW M6 Ambiente |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
Onbekend
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2018 |
| Datum eerste toelating |
17-09-2018
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
181 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Afmetingen | 598,00 x 205,00 x 254,00 cm |
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 70 liter |
| Laadvermogen | 1359 kg |
| Trekgewicht geremd | 2800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 64 per maand |
| 2 luidsprekers |
| 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorzetels |
| 3 zitplaatsen de zetelconfiguratie is als volgt: 3+0 |
| 12V plug in load compartment |
| 12v stopcontact voorin |
| Achteras 1 |
| Afmetingen scheidingswand hoogte scheidingswand en breedte scheidingswand |
| Airbags 1 |
| Airbag vooraan aan de bestuurderskant |
| Bandenset |
| Bij daglicht is de verlichting aan |
| Buitenspiegels van buitenaf verstelbaar voor bestuurder gedeeltelijk in kleur passagierskant en geïntegreerde pinkers |
| Centrale armsteun voorin |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en dievenklauwen |
| De bagage wordt vastgehouden met steunen |
| Deuren bestuurder, passagier en vooraan scharnierend |
| De vloerbedekking in het passagierscompartiment is van kunststof/rubber |
| Dichte scheidingswand over de volledige breedte en de volledige hoogte |
| Elektrisch bediende ramen voorin met 1 sneltoets |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronische tractieregeling |
| Halogeen koplampen met complex oppervlak halogeen |
| Individuele zetels voorin voor de bestuurder manueel, zetels voorin in de vorm van een bank voor de passagier, zetels voorin in de vorm van een bank en midden |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder met gordelspanners, in hoogte verstelbare gordels voorin voor de passagier met gordelspanners, gordels voorin in het midden met gordelspanners |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Koplampen manueel |
| Kunststof stuurwiel met Hoogte instelbaar en met telescopische verstelling |
| Mistlampen vooraan |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| RDW-leges |
| Remhulp |
| Roetfilter |
| Rookvrij |
| Ruitenwisser met een variabele interval |
| Stabiliteitscontrole |
| Stalen vooraanachteraanwielen met een velgdiameter van 16 en een velgbreedte van 6,5 40,6 en 16,5 |
| Standaard lak |
| Stuurbekrachtiging |
| Ventilatiesysteem |
| Verlichting koffer |
| Visibility Pack 'Plus' |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Zetelbekleding van stoffen hoofdmateriaal met stoffen bijkomend materiaal |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.