02-01-2012
Benzine
Automaat
141.565 km
1.598 cc
7 l/100km
02-01-2012
Benzine
Automaat
141.565 km
1.598 cc
7 l/100km
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 5.164
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2012 |
| Datum eerste toelating |
02-01-2012
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
02-01-2012
|
| APK geldig tot |
02-01-2027
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
159 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 433,00 x 179,00 x 149,00 cm |
| Massa rijklaar |
1755 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Houten versnellingspook |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Navigatie systeem |
| Panoramadak |
| Panorama dak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.