07-06-2006
Diesel
Automaat
270.560 km
2.993 cc
9 l/100km
07-06-2006
Diesel
Automaat
270.560 km
2.993 cc
9 l/100km
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 19.625
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2006 |
| Datum eerste toelating |
07-06-2006
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
07-06-2006
|
| APK geldig tot |
27-05-2027
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 457,00 x 185,00 x 167,00 cm |
| Massa rijklaar |
2355 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 212 à € 223 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen voor |
| Lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Navigatie systeem |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeer sensor voor en achter |
| Regensensor |
| Stoel verwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.