28-02-2010
Benzine
Automaat
168.290 km
1.984 cc
11 l/100km
28-02-2010
Benzine
Automaat
168.290 km
1.984 cc
11 l/100km
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 27.486
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2010 |
| Datum eerste toelating |
28-02-2010
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
28-02-2010
|
| APK geldig tot |
28-09-2026
|
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 463,00 x 188,00 x 165,00 cm |
| Massa rijklaar |
2365 kg
|
| Laadvermogen | 516 kg |
| Trekgewicht geremd | 2080 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Parkeer sensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Side skirts |
| S Line exterieur |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Voorstoelen |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.