10-05-2023
Benzine
Automaat
69.928 km
1.498 cc
6 l/100km
10-05-2023
Benzine
Automaat
69.928 km
1.498 cc
6 l/100km
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
138 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 4.208,00 x 1.794,00 x 1.537,00 cm |
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Laadvermogen | 590 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten) |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Assistentiepakket 'Parking' |
| Audi virtual cockpit |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Floretzilver |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| LED-achterlicht |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstuur |
| LED koplampen |
| MMI navigatie plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spiegelkappen in carroseriekleur |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelen, vóór verwarmbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Velgen, 5-dubbelspaak, 7Jx17 |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.