19-08-2019
Benzine
Handgeschakeld
161.130 km
1.084 cc
5 l/100km
19-08-2019
Benzine
Handgeschakeld
161.130 km
1.084 cc
5 l/100km
| Kenteken | ZV-660-N Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Tellerstand |
161.130 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.1 5DRS NAP/CARPLAY/AIRCO/CRUISE/APK 08-2027 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JHH
|
| RDW variant |
XYJD1JX
|
| RDW uitvoering |
5APPZNABLAP
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3142*11 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
109 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Afmetingen | 404,00 x 174,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1057 kg
|
| Massa rijklaar |
1645 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1645 kg
|
| Laadvermogen | 588 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 575 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-08-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Android |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-pakket |
| Automatische dagrijverlichting |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dealeronderhouden |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische Ramen en spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Geen afleveringskosten |
| Goede banden |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Navigation Pack |
| Onderhoudsboekjes |
| Radio |
| Radio Cd |
| Radio CD-speler |
| Rijstrooksensor met correctie |
| SD |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.