17-10-2014
Benzine
Handgeschakeld
62.593 km
1.398 cc
6 l/100km
17-10-2014
Benzine
Handgeschakeld
62.593 km
1.398 cc
6 l/100km
| Kenteken | ZR-103-S Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | ADAM |
| Tellerstand |
62.593 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4i 16V I Airco I Cruise Control |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
S-D
|
| RDW variant |
UP11
|
| RDW uitvoering |
1BABE4C5PHR4
|
| RDW handelsnaam |
ADAM
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0379*25 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat v. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 370,00 x 172,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1020 kg
|
| Massa rijklaar |
1480 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1480 kg
|
| Laadvermogen | 460 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 2 sleutels aanwezig |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX ingang |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Boekjes aanwezig |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Dakkleur Pack |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Gordelspanners |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niet in gerookt |
| Panoramadak |
| Radio/USB |
| Radio CD-speler |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.