03-07-2019
Benzine
Handgeschakeld
137.009 km
999 cc
5 l/100km
03-07-2019
Benzine
Handgeschakeld
137.009 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | ZN-589-X Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
137.009 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.0 TSI Comfortline Nap Airco Cruise Bluetooth Start/Stop Parkeersensoren Isofix |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AW
|
| RDW variant |
ABDKLA
|
| RDW uitvoering |
FM5FM5DF002N2VR27CP1
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1783*12 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
104 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 405,00 x 175,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1045 kg
|
| Massa rijklaar |
1610 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1610 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-08-2026 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen actief |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lendesteun verstelbaar |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen adaptief |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio/CD speler |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Wegrijassistent helling |
| Winterbanden |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.