01-07-2019
Benzine
Automaat
74.916 km
999 cc
5 l/100km
01-07-2019
Benzine
Automaat
74.916 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | ZL-195-X Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 LIMOUSINE |
| Tellerstand |
74.916 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 30 TFSI Sport S Line Edition/1STE EIG/NAVI/XENON/AUTOMAAT/NL-AUTO NAP!! |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
8V
|
| RDW variant |
LDKRFF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW001RT51C177C
|
| RDW handelsnaam |
A3 LIMOUSINE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0607*33 |
| Tellerstand |
74.916 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
119 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 446,00 x 180,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1190 kg
|
| Massa rijklaar |
1785 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1785 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-07-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Digital cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch buitenspiegels |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB,AUX |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Xenon |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.