02-07-2019
Benzine
Automaat
97.885 km
1.498 cc
6 l/100km
02-07-2019
Benzine
Automaat
97.885 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | ZL-034-S Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | V40 Cross Country |
| Tellerstand |
97.885 km, op 27-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | 723 - Denim Blue Metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | T3 153PK GEARTRONIC POLAR+ LUXERY | PANO | ACC | BLIS | HARMAN KARDON | CAMERA |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MZ32
|
| RDW uitvoering |
MZ32V0??
|
| RDW handelsnaam |
V40 CROSS COUNTRY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*45 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
134 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 437,00 x 180,00 x 1.458,00 cm |
| Ledig gewicht |
1360 kg
|
| Massa rijklaar |
1975 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1975 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-12-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief TFT instrumentenpaneel |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audiobediening in stuurwiel |
| AUX AANSLUITING |
| Bagageafdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Grid aluminium inleg in middenconsole |
| Bluetooth |
| Bluetooth audiostreaming |
| Bluetooth telefoonconnectie |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| City Safety System |
| Clean zone interieursystem |
| Climate Control |
| Collision Warning met Full Auto Brake |
| Connected services |
| Cross Traffic alert |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| dodehoek detectie |
| Driver Alert System |
| DVD speler |
| EBA (Electronic Brake Assistance) |
| EBD (Elek.remkrachtverdeling voor-achter) |
| EBL (Emergency Brake Light) |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| ESC (Electronic Stability Control) |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| IDIS (Intelligent Driver Information System) |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| Lane Change Merge Aid |
| Lane Keeping Aid |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Premium Audio by Harman Kardon |
| RAB (Ready Alert Brakes) |
| Regensensor |
| Sensus navigatie |
| Sensus pro met Volvo on Call |
| SIPS (Side Impact Protection System) |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| TSA (Trailer Stability Assist) |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verschuifbare armsteun voorin |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voetgangersairbag |
| Volvo Sensus: 7inch kleurenscherm |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WHIPS (Whiplash Protection System) |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.