06-05-1999
Benzine
Automaat
259.996 km
3.956 cc
14.7 l/100km
06-05-1999
Benzine
Automaat
259.996 km
3.956 cc
14.7 l/100km
| Kenteken | ZG-XD-92 Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | GRAND CHEROKEE |
| Tellerstand |
259.996 km, op 29-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4.0i Limited|Clima|Leer|Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
8LSB
|
| RDW uitvoering |
X0
|
| RDW handelsnaam |
GRAND CHEROKEE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*98/14*0039*00 |
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| Emissieklasse |
Euro 2
|
| CO2 uitstoot |
350 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
14.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
19.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
11.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Ledig gewicht |
1781 kg
|
| Massa rijklaar |
2425 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2425 kg
|
| Laadvermogen | 644 kg |
| Trekgewicht geremd | 3360 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 107 à € 118 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Halogeen koplampen |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houtafwerking interieur |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Reservewiel |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.