30-04-2019
Benzine
Automaat
156.124 km
1.969 cc
6.7 l/100km
30-04-2019
Benzine
Automaat
156.124 km
1.969 cc
6.7 l/100km
| Kenteken | ZD-434-K Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | S90 |
| Tellerstand |
156.124 km, op 02-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 T4 Momentum |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PSAK
|
| RDW uitvoering |
PSAKUD0?
|
| RDW handelsnaam |
S90
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*05 |
| Tellerstand |
156.124 km, op 02-11-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De communicatiemodulesoftware bevat een fout. |
| Materiële gevolgen | De bij een ongeval automatisch doorgegeven locatie, die via Volvo On Call naar de alarmcentrale wordt verstuurd, is onvolledig of onjuist. Hierdoor worden de hulpverleningsdiensten niet naar de juiste locatie gestuurd. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De bij een ongeval automatisch doorgegeven locatie, die via Volvo On Call naar de alarmcentrale wordt verstuurd, is onvolledig of onjuist. Hierdoor worden de hulpverleningsdiensten niet naar de juiste locatie gestuurd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.4 l/100 km
|
| Afmetingen | 496,00 x 188,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1603 kg
|
| Massa rijklaar |
1703 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2260 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 30-04-2027 |
| Airconditioning |
| Automatische klimaatregeling |
| LED verlichting |
| Parkeerhulp achter |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.