30-04-2019
Elektrisch en benzine
Automaat
136.992 km
1.984 cc
6 l/100km
30-04-2019
Elektrisch en benzine
Automaat
136.992 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | ZB-586-V Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
136.992 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 35 TFSI S edition |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2DLVBF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK003RT021E18S
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*59 |
| Tellerstand |
136.992 km, op 30-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden. |
| Materiële gevolgen | Brandgevaar ook in geparkeerde toestand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
135 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 474,00 x 184,00 x 139,00 cm |
| Ledig gewicht |
1470 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| LED achterlichten |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.