14-03-2024
Elektrisch
Automaat
78.076 km
Onbekend
Onbekend
14-03-2024
Elektrisch
Automaat
78.076 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | Z-977-BP Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | I4 M50 |
| Tellerstand |
78.076 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Saphirschwarz metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | M50 High Executive 84 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
G4C
|
| RDW variant |
31AW
|
| RDW uitvoering |
0AC50700
|
| RDW handelsnaam |
I4 M50
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00122*06 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 400 kW |
| Vermogen elektromotor | 400 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 83,90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 79,70 kWh |
| Actieradius (geschat) | 431 km |
| Actieradius zomer | 386 km |
| Actieradius winter | 333 km |
| Actieradius zonder range extender | 520 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,63 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 71,76 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 23,31 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,81 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 205 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,33 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 827,21 km/h |
| Verbruik geschat | 21,46 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 18,10 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,13 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,31 kWh/100km |
| Tellerstand |
78.076 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 478,00 x 185,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
2190 kg
|
| Massa rijklaar |
2735 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2735 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 113 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 14-03-2028 |
| 19 inch LM M Y-spaak (styling 859 M)in Bicolor Jet Black uni |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard Plus |
| Adaptief M onderstel |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde |
| Automatische airconditioning 2-zone |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Connected Pack Professional |
| BMW Iconicsounds Electric |
| BMW Laserlight |
| BMW Live cockpit professional |
| BMW Personal CoPilot Pack |
| Comfort Access |
| Comfortstoelen |
| ConnectedDrive Services |
| DAB-tuner |
| Dashboard uitgevoerd in Sensatec |
| Deactivering passagiersairbag |
| Driving Assistant Professional |
| Elektrisch bediend glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare lendensteun voor bestuurder en passagier |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Galvanische afwerking voor bedieningselementen |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| HiFi System Harman Kardon |
| High-beam assistant |
| High Executive |
| Intelligent Emergency Call |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| Leder Vernasca Schwarz stiksel Blau Schwarz |
| M Achterspoiler |
| M Aerodynamicapakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit |
| M hoogglans Shadow Line |
| M Hoogglans Shadow Line met uitgebreide omvang |
| M Interieurlijsten Rhombicle Anthrazit |
| M koplampen Shadow Line |
| M Sportpakket Pro |
| M Sportremsysteem Rot |
| M sportstoelen voor |
| Opbergpakket |
| Parking Assistant Plus |
| Saphirschwarz metallic |
| Sport-Boost |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Teleservices |
| Variable Sport Steering |
| Veiligheidsgordels met M striping |
| Wielslotbouten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.