16-04-2018
Benzine
Automaat
46.592 km
999 cc
5 l/100km
16-04-2018
Benzine
Automaat
46.592 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | Z-786-GJ Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Arona |
| Tellerstand |
46.592 km, op 03-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Twotone Mystery Blue Metallic met Zwart Metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 TSI 116PK Automaat FR nav|cam|ecc|lmv17 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KJ
|
| RDW variant |
XDKJA
|
| RDW uitvoering |
FD7SFD7CW0077MM381
|
| RDW handelsnaam |
ARONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3134*08 |
| Omschrijving defect | Indien de zitplaatsen linksachter en middenachter bezet zijn kan bij een scherpe bocht naar rechts het gordelslot van de middelste gordel op de rode knop van het linker gordelslot drukken. |
| Materiële gevolgen | De linker achtergordel kan onbedoeld ontgrendelen. Als dit gebeurd wordt de passgier bij een ongeval of een sterke remingreep niet beschermd door de gordel. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een afstandstuk bij het dubbele gordelslot plaatsen, en een aanvulling aan het instructieboekje toevoegen over het gebruik van kinderzitjes. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Ledig gewicht |
1110 kg
|
| Massa rijklaar |
1645 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1645 kg
|
| Laadvermogen | 535 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-08-2026 |
| 4 Seizoensbanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve bochtverlichting |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Airconditioning Climatic Vol Automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Automatische verlichting |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beenruimte verlichting |
| Bekerhouders voor |
| Bergweg rijhulp |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG-Garantie |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklap-/verstelbaar en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Chroompakket |
| Climate Control |
| Coming / Leaving home functie |
| Cruise Control |
| Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie |
| Dakrails |
| Dakrails aluminium |
| Dashboardkastje gekoeld |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Hemelbekleding Antraciet |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kaartleeslamp voor |
| Led-kentekenverlichting |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Led sfeerverlichting interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mirror Link |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Mobiele telefoon met Bluetooth |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimediasysteem |
| Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon |
| Navigatie Europa |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem met kleuren scherm |
| Onderhoudsboekje/Service digitaal |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Top Sport uitrusting |
| Twotone Metallic lak |
| USB |
| Velgen Alu, 17 inch |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voetgangers beschermingsmaatregeling uitgebreid en anticiperend |
| Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter |
| Zicht & Licht Pakket |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte buitenspiegels |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.