15-04-2024
Elektrisch
Automaat
49.127 km
Onbekend
Onbekend
15-04-2024
Elektrisch
Automaat
49.127 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | Z-713-GP Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ6 |
| Tellerstand |
49.127 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Abyss Black Metallic (A2B) (zwart) |
| Uitvoering | Lounge 77.4 kWh |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
CE
|
| RDW variant |
F5E22
|
| RDW uitvoering |
E11B11
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ6
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00145*00 |
| Omschrijving defect | De controle-unit van de hoogspanningsbatterij kan bij zware belasting het 12-volt systeem in de auto niet ondersteunen. Als gevolg laadt de 12-volt accu dan niet bij en raakt verder leeg. |
| Materiële gevolgen | Met waarschuwing vooraf van een te lage spanning van de 12-volt accu uiteindelijk uitschakelen van de aandrijving van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software wordt aangepast en indien nodig wordt ook de controle-unit vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De afdekkap van de laadaansluiting kan losraken tijdens het rijden omdat deze mogelijk niet goed verlijmd is. |
| Materiële gevolgen | Het losraken van de afdekkap van de laadaansluiting tijdens het rijden kan een gevaar vormen voor andere weggebruikers en het risico op een ongeval vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De afdekkap wordt juist verlijmd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 486,00 x 188,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1903 kg
|
| Massa rijklaar |
2410 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2410 kg
|
| Laadvermogen | 507 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 15-04-2028 |
| (Op afstand bedienbare) slimme parkeerassistent (RSPA) |
| + assistent bij parralel inparkeren. Actieve remassistent achter |
| 18-inch lichtmetalen velgen |
| Abyss Black Pearl |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruit |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airco (automatisch) |
| Akoestische voorruit |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bedraad |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bose Premium-audiosysteem met 7 luidsprekers en subwoofer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Gelaagde voorruit |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Incl. assistentie bij parralel inparkeren |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Motorgeluid simulator |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schuif/open dak |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Spraakbediening |
| State of Health 97,7% |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak vast |
| Vehicle-to-load |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Warmtewerende voorruit |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.