26-01-2018
Benzine
Automaat
114.830 km
999 cc
5 l/100km
26-01-2018
Benzine
Automaat
114.830 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | Z-468-LH Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Arona |
| Tellerstand |
114.830 km, op 23-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 TSI Xcellence Launch Edition | Carplay! | Nette auto | AchterCam | Climate | Cruise | ETC |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KJ
|
| RDW variant |
XDKJA
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0077MM481
|
| RDW handelsnaam |
ARONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3134*06 |
| Omschrijving defect | Indien de zitplaatsen linksachter en middenachter bezet zijn kan bij een scherpe bocht naar rechts het gordelslot van de middelste gordel op de rode knop van het linker gordelslot drukken. |
| Materiële gevolgen | De linker achtergordel kan onbedoeld ontgrendelen. Als dit gebeurd wordt de passgier bij een ongeval of een sterke remingreep niet beschermd door de gordel. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een afstandstuk bij het dubbele gordelslot plaatsen, en een aanvulling aan het instructieboekje toevoegen over het gebruik van kinderzitjes. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1110 kg
|
| Massa rijklaar |
1680 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1680 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App Connect |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| Middenarmsteun |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatie full map carplay |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| USB aansluiting |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.