29-03-2024
Elektrisch
Automaat
29.877 km
Onbekend
Onbekend
29-03-2024
Elektrisch
Automaat
29.877 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | Z-261-FT Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | C40 |
| Tellerstand |
29.877 km, op 28-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Vapour grey (grijs) |
| Uitvoering | Ext. Range Ultimate 82 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XKEH
|
| RDW uitvoering |
XKEHRL0?
|
| RDW handelsnaam |
C40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*19 |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 444,00 x 187,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1995 kg
|
| Massa rijklaar |
2500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2500 kg
|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 29-03-2028 |
| 20" 5-Spaaks Black / Diamond Cut velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Bovenzijde dak uitgevoerd in Black Stone solid |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achterportieren en achterruit |
| Geluidsimulator |
| glans exterieur delen |
| Grootlichtassistent |
| Harman Kardon premium audio |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen / alcantara bekleding |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Pixel LED koplampen met adaptieve bochtverlichting |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Uitwijk assistent |
| Vapour Grey metallic |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| WiFi voorbereiding |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.