25-10-2023
Benzine
Automaat
32.948 km
1.969 cc
7 l/100km
25-10-2023
Benzine
Automaat
32.948 km
1.969 cc
7 l/100km
| Kenteken | Z-197-ND Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC40 |
| Tellerstand |
32.948 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | 740 Vapour Grey metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | MY24 2.0 B3 MH AUT7 ULTIMATE DARK | PANO | HARMAN KARDON | ACC | BLIS | THK |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZK7
|
| RDW uitvoering |
XZK7VF0
|
| RDW handelsnaam |
XC40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*17 |
| Omschrijving defect | Het linker richting aanwijzer licht achter wordt mogelijk uitgeschakeld omdat het diagnose systeem een kortsluiting kan detecteren. |
| Materiële gevolgen | Als de richtingaanwijzer links achter niet werkt wanneer deze is geactiveerd kan dit leiden tot een aanrijding omdat het omringende verkeer geen signaal ziet van de richtingaanwijzer. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal een Software update van de centrale electrische module uitvoeren |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 444,00 x 187,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1588 kg
|
| Massa rijklaar |
2220 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2220 kg
|
| Laadvermogen | 632 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| APK vervaldatum | 25-10-2027 |
| 2-zone Electronic Climate Control |
| 4 USB-C aansluitingen |
| 9" Touchscreen |
| 12,3" digitaal bestuurdersdisplay |
| 12-V Aansluiting in bagagecompartiment |
| 48V Mild Hybrid systeem |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Air Purification |
| Allseason Banden |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth audiostreaming |
| Bluetooth telefoonconnectie |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake pedal release |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| City Safety System |
| Clean zone interieursystem |
| Collision Warning met Full Auto Brake |
| Comfortstoel(en) |
| Connected Safety |
| Connected services |
| Cross Traffic Alert with Auto Brake |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dark exterieur |
| Digital Services Pack |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Driver Alert System |
| EBA (Electronic Brake Assistance) |
| EBD (Elek.remkrachtverdeling voor-achter) |
| EBL (Emergency Brake Light) |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch neerklapbare hoofdsteunen achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| ESC (Electronic Stability Control) |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Glossy Black afwerking rondom 9" Touchscreen |
| Glossy Black Exterieurelementen |
| Glossy Black raamomlijsting |
| Glossy Black skidplates voor en achter |
| Google Assistant |
| Google services |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| IDIS (Intelligent Driver Information System) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Lane departure warning |
| Lane Keeping Aid |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| MicroTech / Nubuck (textiel) bekleding |
| Mistlampen |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem Google maps |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Pedestrian & Cyclist Steering Avoidance |
| Pilot assist |
| Premium Audio by Harman Kardon |
| RAB (Ready Alert Brakes) |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Sfeerverlichting |
| SIPS (Side Impact Protection System) |
| Speed limiter |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| UCL (understeer control logic) |
| Uitschakelbare passagiersairbag |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verlichtingspack 2 -sfeerverlichting |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volvo On Call |
| Voorstoelen verwarmd |
| WHIPS (Whiplash Protection System) |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zitverlenging voorstoelen |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.