22-04-2024
Elektrisch
Automaat
80.074 km
Onbekend
Onbekend
22-04-2024
Elektrisch
Automaat
80.074 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | Z-137-JP Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | ID.7 PRO 210KW |
| Tellerstand |
80.074 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Pro Business 77 kWh WARMTEP/PANO *ALL-IN PRIJS* |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
ED
|
| RDW variant |
ABEDFAD7PX2
|
| RDW uitvoering |
PPE1MP0011AA
|
| RDW handelsnaam |
ID.7 PRO 210KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00306*02 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 210 kW |
| Vermogen elektromotor | 210 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 77 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 73,15 kWh |
| Actieradius (geschat) | 445 km |
| Actieradius zomer | 459 km |
| Actieradius winter | 396 km |
| Actieradius zonder range extender | 618 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 92,93 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 175 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,35 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 913,04 km/h |
| Verbruik geschat | 19,06 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,76 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,48 kWh/100km |
| Tellerstand |
80.074 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 496,00 x 186,00 x 153,00 cm |
| Ledig gewicht |
2072 kg
|
| Massa rijklaar |
2630 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2630 kg
|
| Laadvermogen | 558 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| APK vervaldatum | 22-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterbank verwarmd |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audio installatie |
| audio installatie high end |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Two-tone metaalkleur |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| verlichte grille/strip |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoel(en) ergonomisch |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Warmtewerende voorruit |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.