03-06-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
12.950 km
1.477 cc
Onbekend
03-06-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
12.950 km
1.477 cc
Onbekend
| Kenteken | Z-120-NK Switch kenteken |
| Merk | LYNK&CO |
| Model | LYNK & CO 01 |
| Tellerstand |
12.950 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.5 PHEV | PANORAMADAK | 360 Camera | CARPLAY ✅ 1e Eigenaar . |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
GX6
|
| RDW variant |
GFF
|
| RDW uitvoering |
441EUAP10
|
| RDW handelsnaam |
LYNK & CO 01
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11032*06 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 192 kW |
| Vermogen elektromotor | 60 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 17,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 69 km |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Tellerstand |
12.950 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 454,00 x 186,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1854 kg
|
| Massa rijklaar |
2350 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2350 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-06-2028 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Onbekend |
| Distributie | 150.000 km / 120 maanden |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Olie, automatische transmissie | 60.000 km / 48 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 30.000 km / 24 maanden |
| 360 camerasysteem |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Andere dakkleur |
| Anti Slipregeling |
| Armsteun achter |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB+ |
| Dakrail (zwart) |
| Dakspoiler |
| Dashboardcamera |
| Dode hoek assistentie |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. te openen kofferbak |
| El. verstelb. best. stoel (geheugen) |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LM-velgen |
| Lokaal verkeer |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie |
| Panoramadak |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Roofrail |
| Schuif/open dak |
| Schuifdak |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoon draadloos oplaadbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel |
| Verstelbare lendesteun passagiersstoel |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.