22-05-2024
Elektrisch
Automaat
37.303 km
Onbekend
Onbekend
22-05-2024
Elektrisch
Automaat
37.303 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | Z-113-NT Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | KONA |
| Tellerstand |
37.303 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Meta Blue Pearl (PM2) (blauw) |
| Uitvoering | Comfort 65.4 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SX2E
|
| RDW variant |
F5E22
|
| RDW uitvoering |
E11BZ1
|
| RDW handelsnaam |
KONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00168*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 160 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 65,40 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 62,13 kWh |
| Actieradius (geschat) | 376 km |
| Actieradius zomer | 381 km |
| Actieradius winter | 329 km |
| Actieradius zonder range extender | 514 km |
| Actieradius met range extender | 0 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,95 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 91 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,52 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 511,75 km/h |
| Verbruik geschat | 19,15 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,84 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,59 kWh/100km |
| Tellerstand |
37.303 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 436,00 x 183,00 x 158,00 cm |
| Ledig gewicht |
1673 kg
|
| Massa rijklaar |
2220 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2220 kg
|
| Laadvermogen | 547 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 22-05-2028 |
| 17-inch lichtmetalen velgen met 215/60 R17-banden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side-skirts |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerende achterruit |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.