13-04-2019
Benzine
Automaat
88.708 km
2.995 cc
11 l/100km
13-04-2019
Benzine
Automaat
88.708 km
2.995 cc
11 l/100km
| Kenteken | XZ-536-T Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Macan |
| Tellerstand |
88.708 km, op 28-12-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 S dealeronderhouden/N.A.P. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
95B
|
| RDW variant |
JM22
|
| RDW uitvoering |
1100000
|
| RDW handelsnaam |
MACAN S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1165*11 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
200 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 254 km/h |
| Afmetingen | 468,00 x 192,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1840 kg
|
| Massa rijklaar |
2580 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2580 kg
|
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 107 à € 118 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-07-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bijna alle denkbare opties! |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schitterende en originele Nederlandse Porsche Macan S 3.0 V6. |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.