30-05-2018
Benzine
Handgeschakeld
86.437 km
1.199 cc
5 l/100km
30-05-2018
Benzine
Handgeschakeld
86.437 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | XZ-471-N Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Crossland X |
| Tellerstand |
86.437 km, op 24-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.2 Turbo Innovation | 360 camera | 130pk | Navigatie | Carplay | Dodehoekbewaking |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
P7 MONOCAB C
|
| RDW variant |
EA0BABB12
|
| RDW uitvoering |
BA1E4PEXJ5
|
| RDW handelsnaam |
CROSSLAND X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1194*03 |
| Omschrijving defect | Bij voertuigen met een EB2-motor komt de distributieriem in aanraking met de motorolie. Het kan daarbij voorkomen dat de riem wordt aangetast en er kleine deeltjes losraken die in het oliecircuit terecht komen. |
| Materiële gevolgen | Onvoldoende smering van de vacuümpomp doordat het oliefilter verstopt raakt met deeltjes van de distributieriem waardoor de rembekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, onderdelen van het rembekrachtigingssysteem en het updaten van software. Vanwege de omvang en organisatie van deze actie worden de eigenaren gefaseerd geïnformeerd en uitgenodigd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 6545751 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
116 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1163 kg
|
| Massa rijklaar |
1790 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1790 kg
|
| Laadvermogen | 627 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-05-2027 |
| 360 camera |
| Aantal sleutels 2 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate control - dual zone |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Convenience-pakket |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakkleur Pack |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Innovation+ Pack |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Safety-pakket |
| Speciale kleur |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.