01-12-2016
Benzine
Handgeschakeld
131.807 km
1.198 cc
6 l/100km
01-12-2016
Benzine
Handgeschakeld
131.807 km
1.198 cc
6 l/100km
| Kenteken | XZ-256-L Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | DOKKER |
| Tellerstand |
131.807 km, op 17-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.2 TCe S&S Ambiance AIRCO | CRUISE |ELEKT RAMEN |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
0SDCY
|
| RDW uitvoering |
0SDCYG
|
| RDW handelsnaam |
DOKKER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0314*80 |
| Plaats chassisnummer | r. deurstyl |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
130 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Ledig gewicht |
1180 kg
|
| Massa rijklaar |
1839 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1839 kg
|
| Laadvermogen | 659 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.