11-03-2019
Benzine
Automaat
41.953 km
1.498 cc
6 l/100km
11-03-2019
Benzine
Automaat
41.953 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | XS-979-N Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V40 CROSS COUNTRY |
| Tellerstand |
41.953 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5 T3 Polar+ Luxury | LEDER | PANORAMA . |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MZ32
|
| RDW uitvoering |
MZ32V0??
|
| RDW handelsnaam |
V40 CROSS COUNTRY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*44 |
| Tellerstand |
41.953 km, op 07-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
134 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 437,00 x 180,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1360 kg
|
| Massa rijklaar |
1975 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1975 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-03-2027 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Anti Slipregeling |
| Armsteun achter |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegels met instapverlichting |
| Cruise Control |
| DAB+ |
| Dakrail |
| Dakspoiler |
| Dode hoek assistentie |
| DVD speler |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verstelbare passagiersstoel |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Keyless entry/start/stop |
| Knie airbag |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LM-velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie |
| Navigatie groot beeldscherm |
| Panoramadak |
| Panoramadak (vast) |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Roofrail |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel |
| Verstelbare lendesteun passagiersstoel |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.