21-04-2017
Benzine
Automaat
65.827 km
1.498 cc
5 l/100km
21-04-2017
Benzine
Automaat
65.827 km
1.498 cc
5 l/100km
| Kenteken | XL-483-V Switch kenteken |
| Merk | Honda |
| Model | HR-V |
| Tellerstand |
65.827 km, op 24-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 i-VTEC Elegance Hoge instap , Naviagtie , Bluetooth , Trekhaak , Electr Ramen , Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening , Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
RU
|
| RDW variant |
RU101
|
| RDW uitvoering |
4
|
| RDW handelsnaam |
HR-V
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0158*01 |
| Omschrijving defect | De stalen inzetbussen van een lichtmetalen wiel kunnen mogelijk ontbreken. |
| Materiële gevolgen | Het wiel kan loskomen doordat het aanhaalmoment van de wielmoer te weinig kracht geeft om het wiel goed vast te zetten aan de naaf van de auto. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal de accessoire wielen (indien aanwezig) checken op ontbrekende stalen bussen en vervangen indien noodzakelijk. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Ledig gewicht |
1257 kg
|
| Massa rijklaar |
1790 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1790 kg
|
| Laadvermogen | 533 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoon functie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schakelpaddles |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| USB ingang |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.